Microsoft 365 Education

Microsoft 365 Education to kompleksowe i inteligentne rozwiązanie, obejmujące licencje na Windows, Intune for Education oraz usługę Office 365 Education. Wykorzystując pełne możliwości wynikające ze stosowania tych rozwiązań, uczniowie zwiększają swoją produktywność i bezpieczeństwo pracy w środowisku edukacyjnym, a równocześnie zyskują niezbędne kompetencje cyfrowe. Microsoft 365 Education został specjalnie zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach sektora edukacyjnego, tak aby uruchomić kreatywność każdego ucznia i wspierać pracę w zespole.

Uruchom kreatywność w każdym uczniu
Pobudzaj kreatywność, współpracę i rozwiązywanie problemów dzięki wciągającym i interesującym aplikacjom. Zwiększaj samodzielność uczniów/studentów na różnych poziomach zdolności za pomocą inteligentnych narzędzi. Ożywiaj idee za pomocą 3D i narzędzi do wizualizacji danych.

Wspieraj pracę zespołową
Współpracuj i oszczędzaj czas edukatorów za pomocą jednego hub’a dla klas i zespołów. Bez trudu kontaktuj się z innymi i współtwórz w czasie rzeczywistym. Spełniaj indywidualne potrzeby uczniów/studentów za pomocą uniwersalnego zestawu narzędzi, który pozwala łączyć się, udostępniać i komunikować w klasie i poza nią.

Zapewniaj proste i bezpieczne doświadczenie
Zarządzaj użytkownikami, danymi i urządzeniami z jednego pulpitu. Chroń tożsamości, aplikacje, dane i urządzenia za pomocą inteligentnych zabezpieczeń wspomaganych przez machine learning. Zarządzaj archiwizacją, administracją i odkrywaniem danych.

Zobrazowanie planów pakietu Microsoft 365 Education – A1, A3, A5:

*A1 - Upgrade do wersji Windows 10 Pro; A3 - Windows 10 Enterprise A3; A5 - Windows 10 Enterprise A5

Korzyści wynikające z wdrożenia pakietu Microsoft 365 Education:

  1. Skuteczniejsze nauczanie z aplikacjami edukacyjnymi.
  2. Uproszczone wdrażanie i zarządzanie urządzeniami w instytucjach edukacyjnych.
  3. Zwiększone bezpieczeństwo i ochrona podczas pracy.
  4. Efektywna i mobilna współpraca oraz zaawansowane wykorzystanie narzędzi analitycznych.
  5. Budowanie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i pracowników.
  6. Integracja i kompatybilność rozwiązań Microsoft.

Aby dowiedzieć się więcej o pakiecie Microsoft 365 Education w różnych planach zakupowych, zapoznaj się z informacjami na stronie:
porównanie planów Microsoft 365 Education.